Ana sayfa

WUXI BAOCHANG METAL PRODUCTS CO.,LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6

WUXI BAOCHANG METAL PRODUCTS CO.,LTD


Wuxi Baochang Metal Products Co, Ltd Ocak 2007'de ABD Doları 13,200,000 kayıtlı sermaye ile kurulmuştur.

Baochang'ın merkezi, Çin'in en büyük paslanmaz çelik ticareti ve servis merkezi olan Wuxi Eastern Steel City'de bulunuyor. Xi'an ve Taiyuan şehirlerinde şubeler var.

Baochang, Wuxi'de 17000 metrekare taban alanına sahip bir işleme merkezine sahiptir. Aylık üretim kapasitesi 20000MT'dir.

2012 yılında firmamız paslanmaz çelik lazer işleme, makaslama ve bükme, zımbalama ve kuru parlatma için yeni ekipman yatırımı yapmıştır. Bu, işleme ve dağıtım hizmetlerimizin tüm müşteriler için her yerde ve daha uygun olmasını sağlar.

2013 yılında, Şangay Bingchen International Trading Co, Ltd geliştirme programımızda önemli bir gelişme olan Şangay Serbest Ticaret Bölgesi, kuruldu.

2014 yılında, her iki tarafta film yapabilen ve boyutu daha iyi yüzeyle daha hassas olabilen yeni bir Soğuk Haddelenmiş Tesviye ve Kesim-Uzunluğu serisini sunduk.

Baochang, Çin ve denizaşırı pazarda ünlü paslanmaz değirmenler ile yakın işbirliği ilişkisine sahiptir, bu da sürekli yüksek kaliteli işleme ve sevkiyat hizmetlerimizin yapılmasını sağlar. Değirmenler ve son kullanıcılar arasındaki dost köprü olmaya kararlıyız.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : BCssc

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 500 Million-550 Million

Yıl kurulan : January, 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

' Shan'xi Tianbao Paslanmaz Çelik A.Ş.

Genel Müdürümüz Bay Zhao Jiyong, Shanxi eyaleti, Taiyuan Şehrindeki Shan'xi Tianbao Stainless Steel Co.


Ux Wuxi Tianlong Paslanmaz Çelik A.Ş.

Wuxi Tianlong Stainless Steel Co, Ltd, 2002 yılının Eylül ayında Wuxi Southern Stainless Steel Center'da kuruldu.


Ux Wuxi Baochang Metal Ürünleri Ltd

2007 yılının Ocak ayında, Shan'xi Tianbao Stainless Steel Co, Ltd Wuxi Baochang Metal Products Co, Ltd en büyük paslanmaz çelik ticaret servis merkezi olan Wuxi Doğu Paslanmaz Çelik Merkezi'nde yatırım yaptı.


Çeşitlendirilmiş Gelişim

2012 yılının Haziran ayında, Lazer Kesim Hattı, Kesme ve Bükme Hattı, Sırt Tabakası Baskı Hattı ve Polisaj Hattı vb. Birçok makineyi piyasaya sürdük. Yüksek verimli kaynak ve ileri işleme makinelerinin donanımıyla, iyi tedarik edebileceğimize inanıyoruz. rekabetçi fiyat ve en iyi hassas işleme hizmeti ile paslanmaz çelik malzeme.


Ich Sichuan Qizheng Metal Ürünleri Ltd

2013 yılının Haziran ayında, Wuxi Baochang Metal Products Co, Ltd Jinguang Grubu ile Sichuan Qizheng Metal Ürünleri Co, Ltd bir ortak girişimleri kurdu, en rekabetçi paslanmaz çelik kesme ve dilme hizmet merkezi olmak için adamış.


Bing Şangay Bingchen Uluslararası Ticaret Co, Ltd

2013 yılında, Wuxi Baochang Metal Products Co, Ltd Shanghai Bingchen Uluslararası Ticaret A.Ş., Pudong Serbest Ticaret Bölgesi, Shanghai, bizim yönetim ve geliştirme planı bir platform kurmak için bir çok önemli bir adım olduğunu kurmak için yatırım Sadece ihracatta değil, ithalat ve transit ticaretinde de fonksiyonumuzu zenginleştirecek

Firma Servisi

Işleme çalışması

Hassas İşleme Servisi

Şirket takım

firmamızın seyahatleri: Haziran 2014'te Qiandao Gölü'ne seyahat düzenliyoruz.İLETİŞİM

Adres: 8 Doğu Çelik Merkezi, No.118, Beihuan Yolu, Wuxi, Jiangsu, Çin