Mesaj gönder
tamam
Jiangsu Xinmanli Metal Products Co., Ltd. 86--13861685237 admin@jiangsuxinmanli.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Jiangsu Xinmanli Metal Products Co., Ltd. şirket Profili

Jiangsu Xinmanli Metal Products Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı,Satıcı

 • Ana Pazar

  Dünya çapında

 • Markalar

  xml

 • No. Çalışanları

  100~150

 • Yıllık satış

  10,000,000-50,000,000

 • İhracat p.c

  60% - 70%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86--13861685237

Giriş

Jiangsu Xinmanli Metal Products Co., Ltd., 20. yüzyılda kurulan, araştırma ve geliştirme, üretim ve satışları entegre eden paslanmaz çelik üretim şirketi,Bir dizi büyük depolama tabanı ileŞu anda şirketin paslanmaz çelik ürünleri stokta 20 bin ton.

 

Müşterilere yüksek kaliteli ürünler sağlamak için, şirket paslanmaz çelik hammaddelerinin kalitesini sıkı bir şekilde kontrol ediyor.Şirket, Baosteel ile iyi işbirliği ilişkileri kurdu., OUTOKUMPU, AVESTA, Japan Metallurgy, Metallurgical United, Nippon Steel, Kobe Steel ve diğer birçok dünyaca ünlü şirket.

 

Güçlü bir teknik ekip ve servis ekibi ile, bu alanda çeşitli paslanmaz çelik ürünlerinin tasarımı ve üretimi konusunda zengin deneyim biriktirdik,Müşterilere etkili çözümler sunmak içinPaslanmaz çelik ürünleri dünyanın 50'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç ediliyor ve küresel müşteriler buna katılıyor.Daha iyi bir gelecek için dünyanın her yerinden arkadaşlarımızla daha fazla işbirliği yapmaya hazırız..

 

Çin Jiangsu Xinmanli Metal Products Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Jiangsu Xinmanli Metal Products Co., Ltd. şirket Profili 1

Geçmiş

Şirketimiz, Çin'deki diğer çelik ürünleri alanlarında çeşitli çeşitlerdeki plak, şerit, boru ve çubuk ürünleri üretmekte ve ihraç etmede uzmanlaşmıştır.Kozlama için tam üretim tekniğine ve ilgili ekipmanlara sahibiz., sinterleme, demir, çelik, çelik yuvarlama vb. ilgili enerji kaynağı güç sistemi de dahil olmak üzere.Ürünlerimiz Kuzey Amerika da dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir., Avrupa, Orta Doğu, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Afrika, Avustralya ve benzeri.

Çin Jiangsu Xinmanli Metal Products Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

Xinmanli Company profesyonel çelik ürünleri ihracat üreticileri ve hizmet sağlayıcılarıdır.Karbon çelik ve galvanizli çelik plakalarıDeneyimli bir üretici olarak, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve mükemmel hizmetlerimizle tanınıyoruz.

Çelik ürünlerimiz inşaat, üretim, enerji, ulaşım ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Ürünlerimiz üstün kalite ve güvenilir performans sunuyor.

Çelik ürünlerin standart özelliklerini sunmanın yanı sıra, müşteri ihtiyaçlarına göre hizmetleri de özelleştirebiliriz.Müşteri gereksinimlerine göre, özel özelliklere, boyutlara ve malzeme gereksinimlerine uygun çelik ürünlerinin özel üretimi.

Ayrıca, müşteriler için işleme hizmetleri de sağlayabiliriz.Ürünün özel gereksinimlerini ve özelliklerini karşıladığından emin olmak için müşterinin gereksinimlerine göre işleyebiliriz..

Bir üretici olarak, üretim sürecini ve ürünlerin kalite testini sıkı bir şekilde kontrol etmek için bir dizi işbirliği yapan üreticiyle işbirliği yapıyoruz.Ürünlerimiz kalite ve güvenilirliklerini sağlamak için uluslararası standartlara ve endüstri özelliklerine uyuyor.

Ürün kalitesine ek olarak, müşterilere tam bir hizmet yelpazesi sunmaya da odaklanıyoruz.Satış ekibimiz müşteri ihtiyaçlarına göre profesyonel ürün önerileri ve çözümler sağlayacaktırLojistik ekibimiz ürünlerin müşterinin belirlediği yere güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlar.

İster büyük bir inşaat şirketi olun, ister bireysel bir iş, size tatmin edici bir hizmet sunmak için profesyonel ve dürüst bir tavır göstereceğiz.İnanıyoruz ki çabalarımız ve işbirliğimizle, ortaklaşa kazançlı bir durum elde edebiliriz ve müşterilerimiz için daha fazla değer yaratabiliriz.

Çelik ürünleri için herhangi bir gereksiniminiz varsa, standart özellikler veya özel hizmetler ve işleme olsun, sizinle çalışmaya istekliyiz.

 

 • Kalite: Tüm üreticilerimizin ürün kalitesini sağlamak için kalite sistemi sertifikaları (ISO) vardır..- Evet.
 • QC ekibi: Fabrika kalitesi güvencesi altında, iyi eğitimli bir profesyonel QC ekibimiz var. Ürünlerin teslimattan önce %100 denetlendiğinden emin olabiliriz. Gerekirse,Üçüncü taraf denetimini kabul edebiliriz..
 • Paslanmaz çelik malzemelerinin tek duraklı hizmeti: Paslanmaz çelik / dupleks çelik / nikel alaşımlı boru, armatürler, plaka, bobin, şerit, çubuk, profilleri kapsayan yedi ana ürün kategorisini tedarik edebiliriz.- Evet.

 

 • Satış öncesi hizmet
 1. Alıcı tarafında kurye ücreti ile numune sunulabilir.
 2. Tam stokumuz var ve kısa sürede teslim edebiliriz. Seçimleriniz için birçok stil.
 3. İyi Kalite + Fabrika Fiyatı + Hızlı Yanıt + Güvenilir Hizmet, size sunmak için elimizden geleni yapıyoruz
 4. Tüm ürünlerimiz profesyonel işçimiz tarafından üretiliyor ve yüksek iş etkisi dış ticaret ekibimiz var, hizmetimize tamamen güvenebilirsiniz.
 5. Çelik üretme ve satma konusunda 15 yıllık tecrübemiz var. Her siparişe saygı duyuyoruz.

 

 • Satış sonrası hizmet
 1. En ucuz nakliye maliyetini hesaplayacağız ve size hemen fatura yapacağız.
 2. Kaliteyi tekrar kontrol edin, sonra ödeme yaptıktan sonra 1-2 iş günü size göndereceğiz.
 3. Size e-posta göndereceğim ve size ulaşana kadar ürünleri takip etmeye yardım edeceğim.

 

 • Satış sonrası hizmet
 1. Müşterinin bize fiyat ve ürünler için bir öneride bulunmasından çok memnunuz.
 2. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi istediğiniz zaman arayın.

Çin Jiangsu Xinmanli Metal Products Co., Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

 

Bu alandaki tüm profesyonel teknisyen ekibimiz var 20 yıldan fazla, dünyanın her yerinden gelen müşterileri hoş geldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin,Size iyi hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.!

Çin Jiangsu Xinmanli Metal Products Co., Ltd. şirket Profili 0